Filtrera

Årtal

News

Esam oficiālie Bestdo pārstāvji.

Publicerad: 2020.01.29 i Mājas

Kopš šī gada esam oficiālie Bestdo pārstāvji. Bestdo tā ir emulsijas sprauslu sistēmas kuras ir izturīgas un viegli kombinējamas pēc Jūsu vajadzībām. Vairāk skatiet šeit, vai sazinieties ar mums!

Atjaunināta datu aizsardzības politika

Publicerad: 2019.05.14 i Mājas

Duroc Machine Tool gadījumā integritāte ir tikpat svarīga kā, piemēram, mūsu atjauninātā datu aizsardzības politika. Vairāk skatīt pievienotajā dokumentā: Atjaunināta datu aizsardzības politika (Latviski)                                                                                Updated  data privacy policy (English)

Izstāde “Tech Industry 2018”

Publicerad: 2018.11.05 i Mājas

  No 29. novembra līdz 1. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2018”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā. Esam priecīgi paziņot, ka arī šogad piedalīsimies izstādē "Tech Industry". Esiet laipni gaidīti mūsu stendā B-3,…

Izstāde “Tech Industry 2017”

Publicerad: 2017.11.13 i Mājas

No 30. novembrim līdz 2. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2017”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā. Esam priecīgi paziņot, ka arī šogad piedalīsimies izstādē "Tech Industry". Esiet laipni gaidīti mūsu stendā! Vairāk informācijas…

Duroc Machine Tool jaunais izpilddirektors!

Publicerad: 2017.10.12 i Mājas

Jörgen Frisendahl ir iecelts par Duroc Machine Tool jauno izpilddirektoru. Viņam ir ilga karjera Sandvik Coromant, kur viņš ir strādājis ar produktu izstrādi, produktu vadību un pārdošanu. Jörgens ieņem tehniskā vadītāja pozīciju Ziemeļeiropas uzņēmējdarbības jomā. Jorgens savu darbu uzsāk 2017. gada 1. maijā.