Duroc Machine Tool

MĒS PALĪDZĒSIM JUMS STRĀDĀT EFEKTĪVĀK. PAVISAM VIENKĀRŠĀ VEIDĀ.

Duroc Machine Tool pamatideja ir palīdzēt Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mašīnbūves uzņēmumiem – mašīnu, instrumentu un papildu aprīkojuma iegādē, ražošanas optimizācijā un finansēšanā, kā arī servisa, atbalsta un apmācības jomā. Īsi sakot visa, kas jums nepieciešams, lai palielinātu sava uzņēmuma konkurētspēju. Mūsu piedāvājums ir plašs un elastīgs, tādēļ sadarbība ar mums klientiem sniedz variēšanas iespējas, stabilitāti, uzticamību un skaidras mērķu nostādnes. Mūsu klientu darbība mašīnbūves nozarē kļūst arvien ienesīgāka.

PLAŠĀ SORTIMENTĀ, ĀTRI UN AR TĀLEJOŠU PERSPEKTĪVU – STARPTAUTISKĀ MĒROGĀ.

Duroc Machine Tool ir viens no lielākajiem mašīnas, instrumentu un atbalsta pakalpojumu piegādātājiem Skandināvijas un Baltijas valstu mašīnbūves tirgū. Mēs pārstāvam kopumā vairāk nekā 60 starptautiski atzītus ražotājus. Tik plašs piedāvājums nozarē nav nevienam citam. Turklāt, mēs esam vienīgie, kas vienlaikus darbojas veselu septiņu valstu tirgos: Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Somijā.

Mūsu uzdevums ir piegādāt to, kas jums nepieciešams, neatkarīgi no jūsu uzņēmuma atrašanās vietas!

DAĻA no DUROC AB

Duroc Machine Tool ir daļa no Duroc AB, kuras akcijas ir kotētas biržā un kas ir daudzu rūpniecības un tirdzniecības uzņēmumu īpašniece, pārvaldītāja un attīstītāja. Duroc AB  ietver Duroc Rail, Duroc Laser Coating un Starptautisko Fiber Group (IFG).

Duroc AB paspārne nodrošina mums nepieciešamo spēku, lai mēs varētu izvērst savu darbību izraudzītā virzienā. Īpaši ieguvēji šādas attīstības rezultātā ir mūsu klienti – tā ļauj piedāvāt daudz vairāk augstas kvalitātes produktus.