DN Solutions - veiktspēja pāri visam

Kad uzņēmums iegādājas CNC frēzmašīnu, CNC virpu, ierīču centru vai jebkāda cita veida 2 vai 3 asu ierīci, darījumam parasti būs nepieciešamas būtiskas investīcijas. Aprīkojums ir būtiska ražošanas procesa daļa, tāpēc tā veiktspējai ir sevišķa nozīme.

DN Solutions ierīces ir stabilas un uzticamas un nodrošina nesalīdzināmi labu veiktspēju. Šis korejiešu zīmols ir bijis tirgū vairāk nekā 40 gadu, un DN Solutions ir bijis nozares līderis jaunu ierīču izstrādē jau no pirmās dienas. DN Solutions ierīces mūsdienās tiek pārdotas visā pasaulē, un tas saistīts ar to, ka citi ražotāji bieži vairāk uzmanības pievērš dizainam, savukārt DN Solutions ir tikai viens mērķis - veiktspēja.

Viena no jomām, kurās DN Solutions izceļas, salīdzinot ar konkurentiem, ir aprīkojums. DN Solutions ierīces cenā iekļautā aprīkojuma pakotne sniedz pircējam dažādas standarta funkcijas, ko citi zīmoli dēvē par “papildaprīkojumu”. Tāpēc mēs ar pārliecību varam teikt, ka, izvēloties DN Solutions ierīci, jūs iegūsiet labāku veiktspēju par zemāku cenu.

Tas izskaidro arī to, kāpēc “DN Solutions” ir publiski paziņojis, ka tā mērķis ir kļūt par vienu no trim labākajiem metālgriešanas ierīču piegādātājiem pasaules līmenī. Tā ir ambicioza, bet pilnīgi reāla perspektīva, jo ierīču kvalitāte ir nevainojama. Tas ir autentisks spēks, tāpēc mēs, Duroc Machine Tool, ar lepnumu pārdodam DN Solutions ierīces Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs un ilgtermiņā plānojam strādāt arī citos tirgos.

65

MARKETS. GLOBAL REACH - LOCAL KNOWLEDGE.

1.

NUMBER ONE ON THE LIST OF SOLD MACHINES WORLDWIDE IN 2018.

230.000

TOTAL NUMBER OF SOLD MACHINES FROM 2005-2020.

+700

MACHINES DELIVERED BY DUROC MACHINE TOOL SINCE 2015.

Ļaujiet mums iepazīstināt jūs ar to, ko mēs darām...

Kad ražošanas process rit, pārrunu laiks ir beidzies, no šī brīža veiktspēja ir būtiskākais aspekts. Tāpēc tad, kad sakām, ka DN Solutions ierīces ir sinonīms kvalitātei, mēs saprotam, kāpēc jūs, iespējams, šaubāties. Galu galā - mēs runājam par jūsu uzņēmējdarbību.

Tāpēc mēs gribētu apliecināt mūsu vārdus ar darbiem un parādīt jums, kā tas darbojas  reālajā dzīvē. Nevis datora monitorā vai drošā izstāžu telpas vidē. Mēs esam tik pārliecināti par saviem izstrādājumiem, ka ar prieku vēlētos uzaicināt jūs uz prezentāciju un demonstrāciju pie kāda no mūsu klientiem, kur jūs varēsiet apskatīt ierīci darbībā un aprunāties ar tiem, kuri ikdienā strādā ar DN Solutions ierīcēm.

Jo mēs esam pārliecināti, ka jūs redzēsiet, ka DN Solutions ierīces pilnībā atbilst mūsu moto: Simply better performance.


Vai mēs varam jums parādīt, ko DN Solutions mašīnas spēj?

Rezervējiet uzziņu apmeklējumu un apskatiet mašīnu, kas darbojas pie kāda no mūsu klientiem. 

Raitis Dupužs
Managing Director

+371 29 41 31 71
raitis.dupuzs@duroc.com

 

keyboard_arrow_up