Duroc Academy

Mēs piedāvājam kursus par lietotājprogrammām, vadības sistēmām, iekārtu apkopēm, CAD / CAM un ražošanas un procesu optimizācijā.

Mēs arī labprāt pielāgojam apmācības kursu, lai pielāgotos jūsu īpašajām vajadzībām.

Sazineities ar mums un uzziniet vairāk

Apmāciet savus darbiniekus sekmīgai darbībai

Vecajā teicienā “ķēde ir tik stipra, cik stiprs ir tās vājākais posms” ir daudz patiesības, un tas neapšaubāmi attiecas uz CNC ierīcēm un cilvēkiem, kuri ar tām strādā. Pat uzticamākās un nekļūdīgākās ierīces ir atkarīgas no operatora, kurš pārzina savu darbu un pazīst ierīci.

Izaicinājumi parasti rodas, kad ierīce ir jāpārprogrammē vai kad uzņēmumam pievienojas jauni darbinieki, kuriem, iespējams, nav tik plašas pieredzes ar šīm ierīcēm.

Tāpēc būtiski, ka jūs nodrošināt, ka jūsu darbinieki var apgūt nepieciešamās prasmes. Tad varat izmantot apmācību kursus.


Duroc Machine Tool piedāvā kursus un apmācību programmas, kas izstrādātas, lai nodrošinātu augstu prasmju līmeni un pastāvīgi atjauninātu zināšanas par izstrādājumiem.


Lietošanas apmācība

Kad mēs jums piegādājam DN Solutions ierīci un uzstādām to jūsu ražotnē, mēs uzraugām to, kamēr tā darbojas nevainojami. Taču pamata apmācības, ko nodrošinām jūsu operatoriem saistībā ar uzstādīšanu, pastāvīgi jāaktualizē, tāpēc mēs esam izveidojuši Duroc Academy. 

Tajā izstrādājumu speciālisti no Duroc Machine Tool piedāvā kursus jūsu darbiniekiem par tādām tēmām kā frēzmašīnu un virpu ISO programmēšana. Ja nepieciešama papildu informācija, mēs sazināmies ar kolēģiem kaimiņvalstīs, lai nodrošinātu, ka kursus vienmēr pasniedz kompetentākie pasniedzēji.

Atkarībā no kursa mēs piedāvājam nodarbības mūsu apmācību centrā Vislandē, kas atrodas ārpus Malmes, Zviedrijā, vietējā Duroc Machine Tool birojā vai jūsu ražotnes ražošanas nodaļā. Mūsu kursos tiek stāstīts par tādām tēmām kā:

Tīrīšana un apkope

check-circle-1

Lietotnes un vadības paneļi

check-circle-1

CAD/CAM programmēšana

check-circle-1

Ražošanas / procesa optimizācija

check-circle-1


Sazineities ar mums un uzziniet vairāk

Mēs arī labprāt pielāgojam apmācības kursu, lai pielāgotos jūsu īpašajām vajadzībām.

Edgars Sidorins
Service Manager

+371 27 03 59 53
edgars.sidorins@duroc.com

 keyboard_arrow_up