Simply better performance

Mēs, “Duroc Machine Tool”, esam profesionāļi, kas ciena šo profesiju un mūsu klientus. Tāpēc mēs lepojamies ar savu darbu un vienmēr izpildām apsolīto.

Duroc Machine Tool

Mēs pašlaik strādājam septiņos tirgos: Dānijā, Igaunijā, Somijā, Latvijā, Lietuvā, Norvēģijā un Zviedrijā. Mēs esam lielākais ierīču, darbarīku piegādātājs un servisa un atbalsta nodrošinātājs mašīnbūves nozarē Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs.

Mūsu moto ir “Simply better performance”, un mēs uzskatām, ka mūsu uzdevums ir uzlabot jūsu darba rezultātus. Mūsu mērķis ir sekmīgas attiecības, veselīga konkurence un sapratne, un tā ir recepte sekmīgām attiecībām starptautiskajā vidē ar atšķirīgām valodām un kultūru.

“Duroc Machine Tool” ir daļa no kotētas sabiedrības “Duroc AB”, kam pieder un kas vada un attīsta uzņēmumus, kas darbojas rūpniecības un komercijas nozarēs.

Mēs strādājam atbildīgi

Mēs zinām, ka jūsu ikdiena ir atkarīga no ierīcēm, tāpēc mēs labprāt uzņemamies atbildību, sākot no pārrunu brīža un beidzot ar brīdi, kad ierīce sāk tiešsaistē darboties jūsu ražotnē.

Pārrunu posmā mēs sadarbojamies ar jums, lai izprastu, kura ierīce ir piemērota tieši jūsu uzņēmumam, tad mēs kopā apmeklējam kādu no mūsu esošajiem klientiem, lai jūs varētu redzēt attiecīgo ierīci ražošanas vidē.

Kad esam ar jums vienojušies par mūsu darba attiecībām, mēs piegādājam un uzstādām ierīci un tad nodrošinām jums un jūsu kolēģiem apmācības par to, kā to izmantot un rūpēties par to. Tikai tad, kad darbs jūsu ražotnē rit nevainojami, mēs atvadāmies, taču labprāt nodrošinām jums pakalpojumu līgumu, kas izstrādāts, lai nodrošinātu, ka jūsu ierīces darbmūžs ir pilnvērtīgs un ražīgs.

Aiz katras ierīces...

Mūsu ierīcēm ir visaugstākā kvalitāte. Un mūsu darbinieki ir vēl labāki. “Duroc Machine Tool” vienmēr piesaista labākos: mūsu kolēģi ir augstākā līmeņa profesionāļi, ar kuriem ir prieks sadarboties. Mūsu darbinieki un ierīces ir priekšnoteikums, kāpēc mēs esam attīstījušies par vienu no lielākajiem piegādātājiem Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Jo aiz katras ierīces stāv profesionālis vai drīzāk vesela profesionāļu komanda, kas ļauj mums strādāt atbilstoši mūsu moto: “Simply better performance”.

Laipni lūdzam Duroc Machine Tool.


Nepieciešams padoms?

Mēs vienmēr esam gatavi runāt par CNC iekārtām un nodrošināsim darbojošos iekārtu apskati pie mūsu klientiem.

Raitis Dupužs
Managing Director

+371 29 41 31 71
raitis.dupuzs@duroc.com

 


keyboard_arrow_up