keyboard_arrow_down

Unlock your business potential with automation

Ja jums ir nepieciešams pilnībā ieviests ražošanā risinājums vai arī automatizēta līnija, mēs varampalīdžet palielināt produktivitāti izmantojot mūsu atomatizācijas risinājumus.

Produktivitātes palielināšanas atslēga

Uzņēmumam Duroc Machine Tool ir sena un panākumiem bagāta vēsture, piegādājot saviem klientiem labākos automatizācijas risinājumus savā klasē, un mēs esam palīdzējuši tiem apzināties automatizācijas priekšrocības, kas attiecas uz produktivitātes palielināšanos un izmaksu samazināšanos.

Automatizācijas sistēmas - gan sarežģītas, gan vienkāršas - ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu ražotājiem lielāku produktivitāti, samazinātu darbaspēka izmaksas, uzlabotu kvalitāti un elastīgumu, kā arī spēju ievērot arvien stingrākus izpildes termiņus.

Mūsu automatizācijas risinājumi pacels jūsu ražošanas un apstrādes procesus nākamajā līmenī, novēršot nepieciešamību pēc manuāliem procesiem un uzlabojot darbības efektivitāti. 

Mēs vienmēr cenšamies būt tehnoloģiju attīstības priekšgalā, un mūsu programmatūru inženieriem ir īpašas zināšanas, lai izstrādātu, attīstītu un uzstādītu pielāgotas automatizācijas sistēmas un risinājumus, kas atbilst jūsu prasībām.

Collaborative Robots

Duroc Machine Tool piedāvā vienu no visaptverošākajiem automatizācijas risinājumiem tirgū ar Doosan Robotics kolaboratīvajiem robotiem (kobotiem). Mēs šo risinājumu saucam par "Duroc Automation".

Koboti ir integrēti Duroc Machine Tool izstrādātajā pilnīgas automatizācijas uzstādījumā, un tiem ir daudz standarta elementu, piemēram, vadības pults, satvērējs ar gaisa spiedienu un standarta programma, kas var veikt 28 pozīcijas katrā slānī (iekraut un izkraut).

Tā kā tas ir sagatavots kā plug-and-play risinājums, Duroc Automation uzstādīšanai ir nepieciešama tikai viena diena, un to var gan integrēt jaunā mašīnā, gan aprīkot esošās mašīnas.

Izlasi skatīt šeit

Lineārie iekrāvēji

DN Solutions portāliekrāvēju sistēmu ir viegli uzstādīt un izmantot, un tā atbalsta ātras darbgatavās sistēmas.

Šī portāliekrāvēju sistēma nodrošina ātrāku iekraušanas/izkraušanas laiku nekā citi tirgū pieejamie risinājumi, un tā piedāvā lietotājam ērtas portāliekrāvēja kustības vadības funkcijas.

Skatiet saderīgos modeļus šeit

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Zvaniet man vai aizpildiet kontakta veidlapu, lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem modeļiem.

Raitis Dupužs
Managing Director

+371 29 41 31 71
raitis.dupuzs@duroc.com

 keyboard_arrow_up