Horizontālās frēzmašīnas – metāla un citu materiālu apstrādei


0 Produkter

Horizontālā frēzmašīna jeb horizontālā frēze ir universāls instruments, ko var izmantot dažādu detaļu apstrādei. Horizontālajās frēzmašīnās vārpsta atrodas paralēli darbgaldam un tiek izmantota procesos, kuros svarīga ir šķembu veidošanās. Horizontālā konstrukcija izmanto gravitāciju kā dabisku šķembu veidošanās sastāvdaļu.

Horizontālās frēzmašīnas konstrukcija ir ļoti stabila, tāpēc tiek novērstas novirzes problēmas un tiek nodrošināts praktiski kvadrātisks apstrādes laukums.

Horizontālās frēzmašīnas vienmēr ir četru asu frēzmašīnas. Dažām horizontālajām frēzmašīnām ir iebūvēts arī pagriežams galds, kas ļauj frēzēt dažādos leņķos. Ar šo iekārtu jūs varēsiet apstrādāt detaļas vajadzīgajā leņķī un frēzēt vajadzīgajā vietā.

Horizontālā frēzmašīna bieži vien ir lielisks risinājums, ja jums nepieciešams strādāt ar lieliem smagu materiālu projektiem. Jūs nomaināt visu paleti - visu plakni - un ievietojiet jaunu detaļu. Tipiskam horizontālajam apstrādes centram ir vismaz divas paletes, un tas paver plašas iespējas bezapkalpes darbam.

keyboard_arrow_up