Urbjmašīna – efektīvai horizontālajai detaļu apstrāde


0 Produkter

Ja jums jāapstrādā lielas detaļas, jums lieliski noderēs urbjmašīna. Urbjmašīnas, ko bieži dēvē arī par torņa urbjmašīnām, darbojas tāpat kā horizontālās frēzmašīnas. Detaļa tiek novietota blakus urbjmašīnai – piemēram, uz apaļa galda – un tiek apstrādāta ar urbšanas ierīces vārpstu.

Ja horizontālās apstrādes centrs ir iebūvēts korpusā, kas novērš putekļu, ūdens un citu priekšmetu iekļūšanu iekārtā, tad urbšanas iekārta nav tikpat aizsargāta. Tomēr tas nozīmē, ka pieejamība un elastīgums ir lielāki nekā, izmantojot apstrādes centru ar skapi.

CNC urbjmašīna parasti var pārvietoties pa trim asīm, un to var paplašināt ar vienu vai vairākiem apaļajiem galdiem (kurus arī var novietot uz ass). Tas nozīmē, ka jūs varēsiet apstrādāt detaļas no visām pusēm, izņemot to virsmu, ar kuru detaļa ir nostiprināta.

Izmantojot ražošanā urbjmašīnu, jums ir iespēja palielināt produktivitāti un radīt papildu vērtību saviem klientiem. Mūsu piedāvātais nozares vadošo zīmolu FTP un DN Solutions urbjmašīnu klāsts ne tikai palielinās efektivitāti, bet arī nodrošinās lielāku komfortu ražošanas darbiniekiem.

keyboard_arrow_up