Portālā frēzmašīna – lielu un smagu detaļu apstrādei


0 Produkter

Lielu detaļu apstrādei portālās frēzmašīnas bieži vien ir pareizā – un dažkārt vienīgā – izvēle.

Ar portālo frēzmašīnu var apstrādāt liela izmēra un svara detaļas. Tāpēc portālās frēzmašīnas tiek izmantotas kuģniecības dzinēju bloku, vēja turbīnu detaļu un līdzīgu iekārtu apstrādei.

Ar portālo frēzmašīnu var apstrādāt lielas un  līdz 100 tonnām smagas detaļas, jo iekārtas kustīgās asis pārvietojas pa vadotnēm un apstrādā sagataves, kas ir nostiprinātas uz grīdas plaknes.

Tomēr, neraugoties uz to, ka portāla frēzmašīna spēj apstrādāt arī pašas smagākās detaļas, tā būtībā ir universāla iekārta, kura detaļas virsmu var apstrādāt ar vairākām frēzmašīnām vienlaikus. Šīm iekārtām ir augsta apstrādes precizitāte un ražošanas efektivitāte, tāpēc tā būs labākā izvēle, ja jums nepieciešams apstrādāt detaļas sērijveida un masveida ražošanā.

Jūs varat izvēlēties arī divkolonnu frēzmašīnu, kas stāv uz kolonnām, kamēr detaļa pārvietojas. Divkolonnu iekārta var izgatavot tādas pašas detaļas kā portālā iekārta, taču parasti to izmanto nedaudz mazāku detaļu izgatavošanai. Ar šīm iekārtām parasti veic precīzu formas apstrādi, lielu virsmu frēzēšanu ar lielu ātrumu vai detaļu vertikālo urbšanu.

Divkolonnu frēzmašīnas lielākā priekšrocība ir tās viendabīgums: tā var strādāt ar vienādu spēku visā apstrādes laukumā.

keyboard_arrow_up