Serviss

Iekārtu ārkārtas remonts, rezerves daļu pasūtīšana, personāla apmācība un izglītošana, kā arī apkopes servisa rezervēšana.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums darboties vēl labāk.

Sazinieties ar mūsu servisa nodaļu

Serviss - kā Duroc Machine Tool var palīdzēt

CNC frēzmašīnas vai virpas iegāde ir kaut kas vairāk nekā tikai atbilstošā modeļa izvēle.

Lai sekmīgi integrētu pareizo ierīci ražošanas vidē, jādomā ne tikai par praktiskajiem jautājumiem, kas saistīti ar tēraudu, veltņu galviņām, asīm un vadības paneļiem. Lai arī neapšaubāmi darba veikšanai nepieciešams pareizais aprīkojums, vienlīdz svarīgi apsvērt visus aspektus, kas saistīti ar vidi ap ierīci un tās darbību.

Duroc Machine Tool piedalās visos procesa posmos, sākot ar pirmajām konsultācijām un finansējuma izvēli, beidzot ar uzstādīšanu, servisa pārbaudēm, rezerves daļu pasūtīšanu un pastāvīgu apmācību nodrošināšanu jūsu darbiniekiem. Novērtējot ierīci, jums jādomā ne tikai par tās sniegumu, kad tā darbojas nevainojami. Vienlīdz būtiski - ja ne vēl būtiskāk - ir sagatavot skaidru plānu gadījumiem, kad rodas kļūdas un ražošana apstājas.

Šādos gadījumos ir lieliski apzināties, ka kvalificētākie profesionāļi nozarē ir gatavi jums palīdzēt rast risinājumu.

Operatīvs ierīču remonts - zibenīga reakcija kļūdu gadījumā

Neatkarīgi no tā, cik sekmīgi jūs plānojat apkopes un servisa pārbaudes, jūsu ierīce joprojām var salūzt, un jums nepieciešams tūlītējs risinājums. Ierīču bojājumi izraisa dīkstāvi, kas savukārt var radīt būtiskas finanšu izmaksas.

Duroc Machine Tool nekavējoties reaģē uz jebkādām problēmām jebkur valstī, ja jūs saskaraties ar sliktāko iespējamo scenāriju. Mūsu servisa tehniķiem ir piekļuve plašam darbarīku un aprīkojuma klāstam, un tas nozīmē, ka viņi var ātri un efektīvi atrast kļūmes. Ar šo ātro un efektīvo ierīču diagnostiku jūs varat atsākt ražošanu nekavējoties.

Un, ja mums jānomaina ierīces bojātās detaļas, mēs varam pasūtīt tās un saņemt jau nākamajā dienā.

Rezerves daļas - ātra piegāde ir būtiska

Ir viegli būt pasaules čempionam, ja viss darbojas jūsu interesēs. Taču, kad liktenis jums pagriež muguru, cilvēki un ierīces kļūst nozīmīgas. Pat modernākajām un uzticamākajām ierīcēm nepieciešama apkope un serviss un laiku pa laikam jānomaina kāda detaļa. Tas nozīmē, ka ierīce kādu laiku nedarbosies.

Tāpēc rezerves daļu piegādes laiks ir nozīmīgs, un mēs Duroc Machine Tool to labi apzināmies. Tāpēc mēs nodrošinām, ka 95 % rezerves daļu ir pieejamas mūsu noliktavā Vācijā, tāpēc lielākajā daļā gadījumu daļu iespējams nomainīt pāris dienu laikā.

Tā mēs apsteidzam konkurentus, kuriem bieži jāgaida rezerves daļas no rūpnīcām Āzijā. Un mūsu konkurētspējas priekšrocība, protams, kļūst arī par jūsu priekšrocību.Sazinieties ar mūsu servisa nodaļu

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums saglabāt visu zobratu griešanos jūsu uzņēmumā.

Edgars Sidorins
Service Manager

+371 27 03 59 53
edgars.sidorins@duroc.com

 keyboard_arrow_up