CNC virpas metālam un citu veidu materiāliem 


CNC virpas

Mūsu CNC virpu klāstā ir horizontālās virpas, vertikālās virpas, daudzfunkcionālās iekārtas un garenvirpošanas iekārtas (Šveices virpas), kuras var izmantot metāla un citu formējamo veidu materiālu apstrādei dažādās nozarēs. Ar mūsu CNC virpām iespējams apstrādāt sarežģītus gandrīz jebkura materiāla priekšmetus.

Mēs varam piegādāt jūsu vajadzībām atbilstošas virpas, kas atbilst augstākajiem kvalitātes, precizitātes un ātruma standartiem. Tās palīdzēs racionalizēt un optimizēt jūsu pašreizējos apstrādes procesus.

 

0 Produkter

Kas ir virpa?

Virpa ir iekārta, ar kuru var apstrādāt dažāda veida sagataves. Ar virpu var veidot formu, izlīdzināt, sagriezt un citādi pielāgot metāla un citu formējamu materiālu detaļas.

Kā virpa darbojas?

Virpošanas mašīna, ko bieži dēvē arī par metāla virpu vai metāla virpošanas iekārtu, ir rotācijas ass, ap kuru rotē apstrādājamā detaļa. Kad apstrādājamā detaļa saskaras ar virpas griezējinstrumentiem, daļa materiāla tiek noņemta un tiek iegūta vēlamā forma.

Kā es varu kontrolēt virpu?

Virpa gandrīz vienmēr tiek vadīta ar datoru. Tāpēc parasti virpas tiek dēvētas par CNC virpām. CNC ir saīsinājums no Computer Numerical Control (datora ciparvadības) un apzīmē procesu, kurā iepriekš ieprogrammēta lietotne un kods kontrolē ražošanu.

Kādus materiālus var apstrādāt ar virpu?

Ar virpu apstrādājamo materiālu saraksts ir garš. Patiesībā vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle. Kvalitatīvas iekārtas griešanas jauda ir tik liela, ka ar to var apstrādāt visu - piemēram, dažādus metālus, piemēram, augsti leģētu tēraudu (tostarp nerūsējošo tēraudu), alumīniju un misiņu, kā arī dažādus citus materiālus, piemēram, supersakausējumus un kompozītmateriālus.

keyboard_arrow_up