Horizontālās virpas – plaši izmantojams risinājums


0 Produkter

Horizontālās virpas ir svarīga jebkuras ražošanas daļa. Šī ir visplašāk izmantotā tehnoloģija, kas nodrošina milzīgu elastību, jo ar to var apstrādāt praktiski jebkura izmēra detaļas, sākot no 1/10 milimetra līdz aptuveni 4 metru diametra lielām detaļām. Apstrādājot garas detaļas, jūs varat atbalstīt tās ar stabilu balstu tuvu griezējlīnijai, nodrošinot augstu precizitātes pakāpi.

Turklāt horizontālās virpas piedāvā plašas izmantošanas iespējas. Tieši tāpēc tās būs lielisks ieguldījums: papildu priekšrocībām, kas saistītas ar atrašanās vietu, horizontālās virpas ļauj apstrādāt detaļas no visdažādākajiem materiāliem, piemēram, metāla, plastmasas un koka.

Horizontālās virpas piedāvā plašas automatizācijas un bezapkalpes darbības iespējas. Piemēram, tajās var izmantot stieņu iekrāvēja magazīnu, kas virpai piegādā detaļas. Stieņu iekrāvēja magazīnas izmēri variē no Ø5 līdz Ø100, un garums – no 1 līdz 6 metriem.

Dažādie vārpstas apgriezienu ātrumi un griezes momenta iespējas ļauj apstrādāt dažādus materiālus – no alumīnija līdz titānam.

Lietotājam draudzīga vadība

Modernās CNC vadības ierīces ir ērti lietojamas un ļauj viegli ieprogrammēt virpu, palielinot produktivitāti. Iegādājoties Duroc Machine Tool iekārtu DN Solutions, parasti jūs varat izvēlēties vienu no trīs vadības sistēmām – FANUC, Siemens un Mitsubishi.

 

keyboard_arrow_up