Vertikālās frēzmašīnas – populāra iekārta augstai precizitātei


0 Produkter

Vertikālā frēzmašīna ir iekārta ar augstu precizitāti, ko izmanto formēšanai un ražošanai, apstrādes procesā detaļām (parasti – metāla) noņemot lieko materiālu. Ar frēzmašīnu var apstrādāt arī plastmasu un citus kompozītmateriālus, atkarībā no instrumentu iestatījumiem.

Tieši plašais funkciju klāsts padara vertikālās frēzmašīnas par vienu no populārākajām izvēlēm tirgū. To darbina operators, kas atver frēzmašīnas durvis un nofiksē apstrādājamo detaļu plaknē, kur to X-Y-Z koordinātēs apstrādā vārpsta.

Visas modernās vertikālās frēzmašīnas vada CNC. Daži ražotāji izmanto savas vadības ierīces: DN Solutions vertikālajām frēzmašīnām jūs varat izvēlēties līdz pat četriem dažādiem vadības ierīču veidiem - atkarībā no jūsu vajadzībām, vēlmēm un iekārtas konstrukcijas.

Duroc Machine Tool piedāvā plašu vertikālo frēzmašīnu klāstu, ko ražojis viens no pasaules vadošajiem piegādātājiem DN Solutions, tostarp pamatnes tipa, divu vārpstu, 5 asu, ātrgaitas, augstas precizitātes un lielas slodzes frēzmašīnas.

keyboard_arrow_up