Duroc Machine Tool

Simply better performance

Mēs, Duroc Machine Tool, apzināmies, ka jūsu uzņēmējdarbība ir atkarīga no jūsu partneriem, kas piegādā preces. Dīkstāve ir būtisks faktors, un jūsu ierīcēm vienkārši ir jādarbojas nevainojami. Kļūdas, kavējumi un bojājumi rada jums problēmas, un jūsu problēmas ir mūsu problēmas.

Tāpēc mēs labprāt uzņemamies atbildību par to, ka viss darbojas pareizi: sākot no pirmās sarunas par jauno ierīci, beidzot ar dienu, kad tā tiek piegādāta jūsu ražotnē. Mēs to saucam par Duroc modeli.

Mūsu mērķis ir pabeigt piegādi un uzstādīšanu un nodrošināt apmācības jūsu darbiniekiem 14 dienu laikā jaunajām ierīcēm, kas ir mūsu krājumos (un mums to ir daudz!). Tas ir ambiciozs mērķis, bet mēs nebaidāmies no izaicinājumiem, tie ļauj mums uzturēt modrību, un jo modrāki mēs esam, jo vairāk vērtības mēs varam sniegt jums. Un galu galā sniegums ir būtiskākais aspekts.

Pirmā saruna

Pirmais solis pretim sekmīgam iznākumam ir precīzi noteikt, kura ierīce ir pareizā izvēle tieši jums. Mēs atvērti apspriežam to, kuri ierīces komponenti ir nozīmīgi jūsu ražošanas vidē, un, ņemot vērā jūsu vajadzības un budžetu, mēs piedāvājam to, ko uzskatām par labāko tieši jums.

Retos gadījumos var izrādīties, ka jums vislabāk izvēlēties izstrādājumu, ko mēs nepiegādājam. Ja tā, mēs jums to pateiksim, jo nevēlamies pārdot jums kaut ko tādu, kas jums nav vajadzīgs. Mūsu vienīgais mērķis ir palīdzēt jums izdarīt pareizo izvēli, jo mums nav šaubu, ka tas ir vienīgais veids, kā strādāt nozarē, kur uzticamība un profesionalitāte atšķir uzticamos spēlētājus no viltvāržiem.

Iepazīšanās vizītes un kvalitātes nodrošināšana

Kad mēs kopā esam sapratuši, kāda ierīce var sniegt jūsu uzņēmējdarbībai vislielāko vērtību, mēs aicināsim jūs uz iepazīšanās vizītēm pie kāda no mūsu esošajiem klientiem, lai jūs redzētu līdzīgas ierīces darbībā un aprunātos ar tiem, kuri faktiski strādā ar ierīcēm ikdienā.

Mēs piedāvājam veikt arī laika pētījumus, testa griezumus, komponentu simulācijas un testa apstrādi, lai nodrošinātu, ka jūsu izvēlētā ierīce atbilst kvalitātes prasībām un jūsu kā klienta prasībām. Galu galā - jums jābūt pārliecinātam, ka ieguldījums jaunā ierīcē ir finansiāli pievilcīgs un sniegs vēlamos ieguvumus ilgtermiņā.

Jo beigu beigās būtiskākais ir nodrošināt ierīču darbību, lai jūsu uzņēmējdarbība arī varētu darboties, palīdzot jums uzlabot sniegumu. Mēs pilnībā cienām šo mērķi, tāpēc mūsu prioritāte vienmēr ir ātra darba uzsākšana, lai nodrošinātu efektīvu ieguldījumu procesā un jūsu ražošanas procesā.

Sadarbības līguma noslēgšana

Kad esat izlēmis, ka Duroc Machine Tool ir jums piemērotākais partneris, mēs parakstīsim sadarbības līgumu. Mēs piedāvājam finanšu konsultācijas un varam noorganizēt iepazīšanos ar kādu no mūsu partneriem, ja vēlaties nomāt jauno ierīci, nevis uzreiz to iegādāties.

Turklāt mēs piedāvājam arī darbarīku un piederumu komplektus, piemēram, dzesētāju, lai nodrošinātu, ka jums ir vislabākie iespējami nosacījumi ražošanas uzsākšanai ar jūsu jauno ierīci no brīža, kad tā ir uzstādīta.

Noslēgumā mēs informēsim jūs par dažādām pakalpojumu līguma vai apkopes līguma priekšrocībām, un mēs apspriedīsim arī jūsu un jūsu kolēģu apmācību vajadzības, lai izveidotu pakalpojumu komplektu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Piegāde un uzstādīšana

Pirms jūsu jaunās ierīces uzstādīšanas jūs saņemsiet piegādes dokumentu, kas iekļaus visu nepieciešamo informāciju par faktisko uzstādīšanas procesu. Dokumentā būs paskaidrots, kas notiks un kā jums jāsagatavojas pirms piegādes datuma.

Mēs koncentrējamies uz praktiskām lietām, piemēram, mēs izvērtējam, vai ierīcei nepieciešams ieklāt betona pamatni vai urbt caurumus esošajā betona grīdā. Turklāt mēs pārbaudīsim elektroinstalāciju, piekļuves apstākļus, izkraušanas iespējas, ieejas izmēru un citus iespējamos šķēršļus, lai pārliecinātos, ka process ir pēc iespējas vienkāršāks.

Kad ierīce ir gatava piegādei, iespējams, tās novietošanai būs nepieciešams pacēlājs, un šī darbība jāsaskaņo ar jums un jūsu kolēģiem. Turklāt, visticamāk, jaunā ierīce jāsavieno ar citām ierīcēm un/vai aprīkojumu, ko jūs jau izmantojat ražošanas vidē, tāpēc ierīce jāsagatavo sadarbībai ar jūsu LAN un CAM programmēšanas aprīkojumu.

Procesa noslēgumā ierīce ir gatava lietošanai, transportēšanas skavas tiek noņemtas, aizsargājošā eļļas kārta tiek notīrīta utt. Tad ierīce ir gatava salāgošanai un pēdējai kvalitātes pārbaudei.

Projekta noslēgums

Pēc uzstādīšanas darba pabeigšanas mēs sniedzam norādījumus jums un jūsu kolēģiem par to, kā strādāt un apkalpot ierīci. Dažos gadījumos mūsu tehniķis apstrādās pirmās detaļas kopā ar operatoru.

Jūs varat būt pārliecināts, ka mēs jūs pametīsim tikai tad, kad ierīce darbosies nevainojami. Nevis pirms tam. Mēs to darām, lai ievērotu mūsu moto: Simply better performance.

Cilvēki un ierīces

Neapšaubāmi mēs esam lepni par mūsu ierīcēm. Un mēs esam vēl lepnāki par mūsu darbiniekiem.

Pavisam vienkārši - Duros Machine Tool strādā profesionālākie darbinieki nozarē, un viņu prasmes ir mūsu darbības pamatā. Mēs esam viens no lielākajiem CNC frēzmašīnu, virpu, darbarīku un servisa, un atbalsta piegādātājiem metālapstrādes un iekārtu nozarē Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Taču mūs vairāk interesē būt labākajiem, nevis lielākajiem.

Mēs ar pārliecību varam apgalvot, ka mums ir prasmīgākā servisa komanda nozarē un mūsu prioritāte ir mūsu darbinieku regulāras apmācības un pastāvīga attīstība, lai mēs vienmēr būtu tehnoloģiskās attīstības priekšgalā. Mēs vēlamies nodrošināt, ka jūs izmantojat mūsu patieso interesi optimizēt jūsu uzņēmējdarbību. Tāpēc būtiski, ka jūs sadarbojaties ar labākajiem profesionāļiem sadarbībā ar Duroc Machine Tool.

Kā jūsu partneris mēs rūpējamies par visiem procesa aspektiem, sākot no pirmās sarunas par jūsu jauno ierīci, beidzot ar brīdi, kad tā sāk darbu jūsu ražošanas vidē.

Mēs darām visu iespējamo, lai īstenotu projektus efektīvi un droši un lai pārliecinātos, ka ierīce tiek uzstādīta un nodota ekspluatācijā, cik vien ātri iespējams, lai tā varētu sākt darbu.

Tie ir rezultāti. Pavisam vienkārši.


Mēs vēlamies uzzināt vairāk par jums

Tagad jūs zināt mazliet par mums - vai mēs varam uzzināt vairāk par jums un ko mēs varam darīt jūsu biznesa labā?

Raitis Dupužs
Managing Director

+371 29 41 31 71
raitis.dupuzs@duroc.com

 

keyboard_arrow_up