Vertikālās virpas


0 Produkter

Ja jums nepieciešams apstrādāt lielas un vidēja izmēra detaļas ar lielu diametru un īsu garumu, vertikālās virpas būs īstā izvēle. Tās noderēs darbam ar detaļām, kuras ir grūti iestiprināt horizontālajās virpās. Vertikālās virpas tiek plaši izmantotas darbam ar detaļām, kuru diametrs ir aptuveni no Ø400 mm līdz pat Ø14 metriem.

Duroc Machine Tool piedāvā plašu nozares vadošo zīmolu vertikālo virpu klāstu. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet gan vienas kolonnas, gan divkolonnu virpas. 

Izvēloties vertikālo virpu, jūs iegūsiet izturīgu un pielāgojamu iekārtu. Tā ļaus droši un izdevīgi apstrādāt sarežģītas detaļas. Duroc Machine Tool piedāvā plašu produktu klāstu.

Vertikālās virpas nodrošina izcilu ergonomiku un aizņem nelielu platību - apstrādājamo detaļu var iestatīt/novietot un nostiprināšanas procesa laikā tā nav jātur, kas būtu neērti operatoram. Ražošanas zonā iekārta neaizņems lielu vietu.

Atcerieties, ka ar virpu ir saistītas daudz lietas

Viens ir visas tehniskās specifikācijas, kas saistītas ar virpu; otrs – visi pārējie ar to saistītie aspekti.

Ieguldot līdzekļus vertikālās virpas iegādei, jāpārdomā visi aspekti, kas nodrošinās tās optimālu darbību – sākot no pareizās iekārtas izvēles un iestatīšanas, un beidzot ar precīzu sastāvdaļu, griezējinstrumentu un iestatījumu izvēli un atcelšanu. Tāpat svarīgs ir servisa līgums, kas var (bet var arī nebūt) iekļauts virpas komplektācijā. Galvenais ir izvēlēties piegādātāju, kas var nodrošināt tādu risinājumu un atbalstu, kas var būtiski uzlabot jūsu uzņēmuma darbu. 

keyboard_arrow_up