Daudzfunkcionāla iekārta – viss vienā


0 Produkter

Daudzfunkcionāla CNC iekārta būs risinājums daudziem uzņēmumiem. Tā noderēs ražošanas procesos, kuros iekārtām jāspēj veikt dažādi apstrādes uzdevumi bez cilvēka iejaukšanās, piemēram, jānomaina instrumenti vai jāpārvieto detaļas.

Daudzfunkcionālās iekārtas pamatā ir horizontālās virpas. Parasti tās var veikt virpošanas, frēzēšanas, urbšanas un daudz citas darbības. Praksē tas nozīmē, ka ar vienu iekārtu jūs, iespējams, varēsiet veikt sešus procesus, kuriem citādi būtu nepieciešami četri vai pieci dažādi iestatījumi.

Tieši tāpēc CNC daudzfunkcionālā apstrādes iekārtas var būt īstais risinājums uzņēmumiem, kas vēlas optimizēt un racionalizēt ražošanu. Iekārta varēs veikt pilnu sarežģītu detaļu apstrādi vienā piegājienā, samazinot jūsu darbaspēka izmaksas. Tāpat, veicot mazākus ieguldījumus iekārtās, samazināsies vienas izgatavotās detaļas izmaksas.

Daudzfunkcionālo iekārtu priekšrocības un trūkumi

Kā jau minēts iepriekš, CNC daudzfunkcionālajai iekārtai ir daudz priekšrocību efektivitātes ziņā, taču, līdzīgi kā visur citur, ir arī dažas lietas, ar kurām jums būs jāsamierinās, ja izvēlēsieties "viss vienā" iekārtu, nevis atsevišķu virpu vai frēzi.

Daudzfunkcionālā iekārta būtībā ir klons, kas apvieno virpu un frēzmašīnu. Uz virpas ir uzmontēta vārpsta, tāpēc iekārta var gan griezt, gan frēzēt, kas jums nozīmē milzīgas elastības iespējas.

Daudzfunkcionālo iekārtu priekšrocība ir to milzīgais instrumentu klāsts. Tas jums ļaus paveikt steidzamus pasūtījumus, jo jums praktiski nebūs nepieciešams sagatavošanās laiks.

Lai maksimāli efektīvi izmantotu daudzfunkcionālo iekārtu, pārliecinieties, ka jūsu operatori var veikt gan frēzēšanas, gan virpošanas procesus. Tāpat pārliecinieties, ka viņi ir pienācīgi apmācīti: neviena iekārta nav prasmīgāka par cilvēkiem, kas ar to strādā.

Taču šim lielajam elastīgumam ir arī zināmas sekas attiecībā uz stabilitāti. Uz daudzfunkcionālās iekārtas parasti nav iespējams apstrādāt tik smagas detaļas kā uz specializētas frēzes vai virpmašīnas, jo, pakļaujot to lielam spiedienam, pastāv bojājumu vai saplīšanas risks. Tāpēc tas, vai daudzfunkcionāla iekārta ir pareizā izvēle, ir atkarīgs no jūsu apstrādes prasībām.

keyboard_arrow_up