Kāpēc “DN Solutions” virpa ir (iespējams) pareizā izvēle tieši jums

Šajā bloga publikācijā mēs apvienojam vairākus labus argumentus kāpēc jums būtu jāapskata tuvāk DN Solutions (agrāk Doosan), kad esat nolēmuši iegādāties jaunu virpošanas centru.

Kad jūs ieguldāt sešu vai septiņu ciparu skaitli jaunās iekārtās, jūs, visticamāk, sagaidāt ieguvumus no sava ieguldījuma. Un tas ir pamatoti. Mēs, “Duroc Machine Tool”, uzskatām, ka jums nevajadzētu ierobežot savas prasības tikai attiecībā uz jūsu ierīci, jums var būt prasības arī pret pārdošanas procesu un servisu pirms darījuma, tā laikā un pēc tam.

Tas ir tāpēc, ka virpa ir kaut kas vairāk nekā tikai ierīce, ko jūs iegādājaties, lai īstenotu uzdevumu jūsu ražotnē. Tā ir daļa no būtiskas infrastruktūras, tāpēc jums ir tiesības izvirzīt prasības gan ierīcei, gan tam, kas jums to pārdod. Un, protams, organizācijai.

“Duroc Machine Tool” ir ekskluzīvs “DN Solutions” virpu izplatītājs Latvijā. Šis korejiešu zīmols vēl nav tik pazīstams kā daži tā konkurenti, taču tas ir nepelnīti. Mēs zinām, kas ir šo ierīču pamatā, un mēs turpinām iekarot jaunas tirgus daļas, un mēs vēlētos, ka arī mūsu potenciālie klienti, kuri vēl nepazīst “DN Solutions” zīmolu, nepalaiž garām iespēju izvēlēties pareizo izstrādājumu par pareizo cenu.

Šajā ierakstā mēs esam apkopojuši vairākus aspektus, ko jums vajadzētu ņemt vērā par “DN Solutions”, iegādājoties jaunu virpu.

Lielāks, nekā jūs domājat

Lai arī daži uzskata, ka “DN Solutions” Latvijā vēl nav pazīstams, uzņēmums patiesībā ir viens no lielākajiem virpu un frēzmašīnu ražotājiem pasaulē. “DN Solutions” jau strādā 65 tirgos visā pasaulē, un zīmols ir pārdevis lielāko skaitu ierīču pasaulē. Kopš 2015. gada “Duroc Machine Tool” ir piegādājis vairāk nekā 700 ierīču apmierinātiem klientiem Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs.

“DN Solutions” ir pieejams pilns ierīču klāsts

Neatkarīgi no tā, kādu ierīci jums vajag, jūs, visticamāk, to atradīsiet “DN Solutions” portfelī, kas iekļauj aptuveni 400 dažādu modeļu. Tas ir daudz vairāk, salīdzinot ar mūsu konkurentiem.

Dažādu vadības paneļu iespējas

Daži konkurējošie zīmoli piegādā savus vadības paneļus, taču vienīgā iespēja ir izmantot oriģinālo ierīces vadības paneli. Taču “DN Solutions” ierīcei parasti varat izvēlēties starp trim, četrām vai pat piecām opcijām.

Ātrgaitas darbība un liela jauda

Salīdzinot ar dažiem konkurentu zīmoliem, “DN Solutions” var piegādāt augsta ražīguma un lieljaudas virpas. Lieljaudas virpu piegādātāju saraksts ir īss, tāpēc, ja jums nepieciešama noturība, liela jauda un augsts apjoms, šis modelis bieži vien ir pareizā izvēle. Un šajā jomā “DN Solutions” ir viens no labākajiem.

Izstrādāts ar pazīstamu tehnoloģiju

Lai arī “DN Solutions” nosaukums vēl nav tik pazīstams Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, tas tāpat ir augstas kvalitātes produkts. Ierīces ir izstrādātas ar tādu pašu izmēģinātu un testētu tehnoloģiju, kas tiek izmantota ierīcēs, kas ražotas, piemēram, Vācijā vai Japānā. “DN Solutions” koncentrējas uz bezkompromisu kvalitāti un procesa stabilitāti, un dizaina pamatā ir fundamentāla funkcionalitāte, nevis izskats.

Noliktava Vācijā nozīmē to, ka piegādes laiks ir ļoti īss

Ātra piegāde ir būtiska, lai jūs saņemtu ierīci, kas jums nepieciešama. Bieži piegāde var aizņemt 5–7 mēnešus, ja ierīce ir jāuzbūvē no jauna un tad jātransportē no Tālajiem Austrumiem uz Eiropu - mēs nodrošinām priekšrocību, jo mums vienmēr ir pieejamas aptuveni 500 ierīces, kas atrodas mūsu noliktavā Vācijā. Šajā noliktavā atradīsiet arī rezerves daļas, tāpēc mēs varam ātri nomainīt detaļas, ja nepieciešams.

“DN Solutions” ierīcēm ir augsta tālākpārdošanas vērtība

Kad jūs atjaunojat savas ierīces un ir pienācis laiks šķirties no “DN Solutions” ierīces vai jums vairs nav vietas vecajai ierīcei, jūs varat būt pārliecināts, ka ierīces tālākpārdošanas vērtība ir ļoti augsta. Vismaz teorētiski. Praksē tirgū ir ļoti grūti atrast lietotas “DN Solutions” ierīces, jo to īpašnieki parasti tās nepārdod. Tas saistīts ar to, ka ierīču darbmūžs ir tikpat ilgs kā citu pazīstamāku zīmolu ierīču darbmūžs.

Atbildība par visu procesu

Virpa ir kaut kas vairāk nekā tikai iekārta, kas stāv uz jūsu ražotnes grīdas. Ja ierīces mērķis ir radīt vērtību, tās darbam jābalstās uz pareizo informāciju un apmācībām, kā arī piekļuvi tehniķiem, kuri ir pietiekami pieredzējuši, lai jums palīdzētu. “Duroc” būs kopā ar jums, sākot no brīža, kad pirmo reizi izrādīsiet interesi par “DN Solutions” ierīces iegādi, līdz brīdim, kad tā tiks piegādāta jūsu telpās. Un mēs jūs pametīsim tikai tad, kad tā darbosies nevainojami.

Iemesli, kāpēc neizvēlēties “DN Solutions”

Ja jūs dodat priekšroku noteiktam zīmolam un, iespējams, pārdošanas pārstāvim, jums neapšaubāmi ir tādas tiesības. Taču iepazīstieties ar savām izvēles iespējām, lai informācijas trūkums nebūtu iemesls, kāpēc neizvēlaties “DN Solutions”.

Ar “Duroc Machine Tool” arvien biežāk sazinās uzņēmumi, kas vēlas uzzināt vairāk par “DN Solutions” virpām. Šie uzņēmumi parasti ir dzirdējuši par mums no kāda mūsu klienta, kas ir nomainījis savu ierasto izvēli pret pareizo izvēli.

Mēs lepojamies, ka mums ir daudz ļoti apmierinātu klientu, kuri vēlas atvērt savas durvis un ļaut jums iepazīties ar “DN Solutions” virpu darbību. Tāpēc jums patiesībā nav jāklausās, ko mēs sakām, tā vietā pajautājiet mūsu klientiem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par DN Solutions? Noklikšķiniet šeit!

keyboard_arrow_up