Septiņi iemesli, kāpēc izvēlēties “DN Solutions” frēzmašīnu

Kad ierīce griež komponentus, atlikumiem lidojot pa gaisu, jums kā uzņēmuma īpašniekam jādomā tikai par divām lietām: ražošanai jāturpinās, un kvalitātei jābūt nevainojamai.

Tas nozīmē, ka jūs esat atkarīgs no jūsu ierīču darbības un tai jābūt pastāvīgai. Tāpēc jums vienmēr jāizvēlas tikai augstākās kvalitātes ierīces. Bet kas jums jāizvēlas? Tirgū pieejamas daudzas ierīces, tāpēc jums izvēloties rūpīgi jāizvērtē daudz aspektu.

“Duroc Machine Tool” ir ekskluzīvs “DN Solutions” frēzmašīnu aģents Latvijā, un tas nozīmē, ka mums ir pastāvīgas attiecības ar daudziem uzņēmumiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par šiem korejiešu produktiem. “DN Solutions” sākotnējais nosaukums bija “Daewoo”, un, lai arī līdz šim zīmols Latvijā nebija pazīstams, tas kopš 2005. gada, kad to iegādājās “DN Solutions”, ir kļuvis par globālo līderi. Patiesībā “DN Solutions” ir ātrāk augošais ierīču ražotājs pasaulē, tāpēc, ja jūs iegādājaties “DN Solutions” virpu vai frēzmašīnu, jūs iegūsiet ne tikai ierīci ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību, bet jūs kļūsiet par daļu no kopienas, kas jau darbojas 65 tirgos pasaulē.

Bet kāpēc jums vajadzētu iegādāties “DN Solutions” frēzmašīnu? Ir dažādi iemesli, kāpēc jums to vajadzētu darīt, un ne visi ir ierīču kvalitāte. Taču to kvalitāte ir izcila.

Izmēram ir nozīme

Kā minēts iepriekš, “DN Solutions” strādā jau 65 tirgos visā pasaulē (2021. gadā), un tas pašlaik ir pārdotākais zīmols globālā līmenī. Kopš 2015. gada “Duroc Machine Tool” ir piegādājis vairāk nekā 700 ierīču apmierinātiem klientiem Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, tāpēc ne velti mēs apgalvojam, ka ierīces izpilda solīto. Vienkārši pajautājiet mūsu klientiem - viņi jums izstāstīs.

Kvalitatīvi izstrādājumi ar ilgu darbmūžu 

Viens no mītiem, ar ko bieži saskaramies, ir tas, ka “DN Solutions” ierīcēm nav tikpat ilgs darbmūžs kā citiem zīmoliem. Taču, tāpat kā citi mīti, arī šis nav patiess. Ir daudz dažādu “DN Solutions” frēzmašīnu un virpu, kas Latvijā darbojas kopš 20. gs. 80. gadiem. Vēlreiz: nepaļaujieties tikai uz mūsu vārdiem, pajautājiet mūsu klientiem. Ir daudz iemeslu, kāpēc “DN Solutions” ir ražotājs, kas pasaulē pārdod visvairāk ierīču.

Plašs klāsts

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama horizontāla vai vertikāla frēzmašīnu, vai pat portāla modelis vai urbšanas stacija, jūs neapšaubāmi atradīsiet to, ko meklējat, “DN Solutions” izstrādājumu klāstā. “DN Solutions” ražo visdažādākās ierīces.

“DN Solutions” var apmierināt arī sarežģītas prasības

Lai arī daudzi mūsu konkurenti spēj piegādāt ātrgaitas ierīces, “DN Solutions” izceļas, pateicoties tā spējai nodrošināt lieljaudas frēzmašīnas tādu uzdevumu veikšanai, kam nepieciešama liela jauda un izturība.

Liela noliktava Vācijā

Plašs izstrādājumu klāsts jums kā klientam nav īpaši noderīgs, ja jums jāgaida ierīces piegāde līdz pat septiņiem mēnešiem, taču jums ierīce vajadzīga šeit un tagad. “DN Solutions” ir liela noliktava Dormagenā (starp Diseldorfu un Ķelni, Vācijā), kur pieejamas ne tikai rezerves daļas, bet arī aptuveni 500 “DN Solutions” ierīču, kuru klāsts tiek pastāvīgi papildināts. Tas nozīmē, ka lielākajā daļā gadījumu mēs varam piegādāt jaunas ierīces ļoti īsā laikā.

Lietoto ierīču vērtība ir augsta

“DN Solutions” ierīcēm parasti ir augsta tālākpārdošanas vērtība, lai arī lietotas “DN Solutions” ierīces parasti pastāv tikai teorētiski. Iemesls saistīts ar to, ka vairums īpašnieku parasti nepārdod savas ierīces, tāpēc lietoto ierīču tirgus ir ierobežots. Un mēs to uzskatām par apliecinājumu ierīču kvalitātei.

Partneris no sākuma līdz beigām (un turpmāk)

Kā jau minējām, nekas nav labāks par veiksmīgu pirkumu. Frēzmašīnai ir nozīmīga loma jūsu ražošanas procesā, un jums ir tiesības pieprasīt augstu kvalitāti visā procesā, sākot no pirmās sarunas un vajadzību definēšanas, beidzot ar ierīces uzstādīšanu, apmācībām un servisu. Tāpēc “Duroc Machine Tool” piedalās procesā no sākuma līdz beigām. Mēs nekad nepametam jūsu ražotni, kamēr frēzmašīna nedarbojas nevainojami. Mēs labprāt piedāvāsim jums arī dažādus pakalpojumu līgumus, lai jūsu ierīce un jūsu uzņēmums varētu darboties maksimāli sekmīgi.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Pajautājiet mūsu klientiem

Mūsu frēzmašīnas interesē daudzus. Lielāko daļu jautājumu uzdod uzņēmumi, kas sākuši interesēties par mums pēc mūsu esošo klientu pamudinājuma.

Mēs esam laimīgi, ka mūsu klienti labprāt uzņems jūs savās ražotnēs, lai jūs redzētu “DN Solutions” frēzmašīnas darbībā. Īsāk sakot, izstrādājums pats sevi reklamē, tāpēc jums nav jāklausās mūsos. Taču mēs labprāt sniegsim papildu informāciju, ja vēlaties uzzināt vairāk...

Vai vēlaties uzzināt vairāk par DN Solutions? Noklikšķiniet šeit!

keyboard_arrow_up